Darmowa dostawa od 129,00 zł

Blog

Wędrować z psem

Spacer po lokalnym parku to świetny pomysł. Jest to wygodne, relaksujące i może być wykonywane codziennie, aby Twój pies był aktywny i szczęśliwy. Wybierasz się na wędrówkę - to świetna zabawa!

To najlepsza weekendowa aktywność, wybierając pieszą wycieczkę pieszą godzinę lub dwie od domu. Chwyć swojego psa i rzuć niezbędne rzeczy z tyłu, mamy przewodnik, który sprawi, że będzie to świetna wycieczka.

Czytaj więcej
Niebezpieczeństwa nasion traw dla psów i kotów
Nasiona traw: Pozornie niewinne, ale jednoznacznie niebezpieczne i potencjalnie śmiertelne, te małe bestie mogą łatwo złapać futro twojego zwierzaka i bardzo szybko osadzić się na jego skórze. Nieleczone nasiona trawy mogą powodować całą masę problemów. Problemy te wahają się w całym spektrum, od niewielkiego podrażnienia aż do najgorszej możliwej konsekwencji.
Czytaj więcej
Przewodnik podróżowania z psem

Jeśli uważasz, że zwierzęta domowe są członkami rodziny, dlaczego twój pies miałby zostać w domu podczas rodzinnych wakacji, prawda?

W niektórych przypadkach twój pies może odczuwać ulgę, że zostanie pominięty podczas uroczystości. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, czy powinieneś podróżować z psem.

Czytaj więcej
pixel